Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu

Akce a novinky jednotlivých bank

aktualizováno 
Za jakých podmínek získáte hypotéku a co je nového v rámci bankovních nabídek? Přinášíme vám přehled akcí, slev a novinek letošního roku podle nabídek bank.
Nabídky jednotlivých bank se liší.

Nabídky jednotlivých bank se liší. | foto: iDNES.cz

Bawag Bank
Můžete získat hypotéku na nemovitost k rekreaci, pronájmu, na družstevní byt či k vypořádání majetku.

Česká pojišťovna
Všechny hypotéky jsou do konce srpna bez poplatku. Ke každé hypotéce máte 30% slevu na všechna neživotní pojištění, trvalou 20% slevu na havarijní pojištění a jednorázovou 10% slevu na cestovní pojištění platnou do konce roku.

Česká spořitelna
Ideální hypotéka na míru – bez poplatku, s 30denní garancí úrokové sazby, odhadem nemovitosti on-line zdarma a čerpáním peněz po dobu tří měsíců zdarma.

ČSOB
Sleva z úrokové sazby ve výši 0,15 % klientům s účtem u ČSOB a 0,10 % těm, kteří uzavřou dvě ze tří nabízených pojištění. V průběhu výstavby nedokládáte faktury, peníze lze čerpat rovnou na účet. Funguje takzvaný expresní protokol o stavu stavby – aktuální hodnotu nemovitosti zjistíte bez návštěvy odhadce, stačí jen fotografie stavby.

GE Money Bank
Do konce srpna jsou hypotéky s pětiletou fixací bez poplatku. Banka poskytuje Předhypoteční úvěr. Zjednodušené je čerpání peněz u výstaveb a rekonstrukcí – bez faktur, do výše aktuální hodnoty nemovitosti banka peníze pošle na účet. Zpětně proplatí náklady až do tří let od podání žádosti o hypotéku.

Hypoteční banka
Hypotéky s pětiletou a delší fixací jsou do konce srpna bez poplatku. Novinkou je Investiční hypotéka – místo splátek jistiny investujete do cenných papírů a pojištění Hypotéka Expres – spolu s hypotékou můžete se slevou vyřídit i pojištění nemovitosti a domácnosti.

Komerční banka
Jednotná úroková sazba k hypotéce s roční i 15letou fixací. Nabízí Hypotéku Dopředu Dozadu – hypotéku vám schválí ještě předtím, než si najdete nemovitost ke koupi. A naopak, peníze lze použít i rok zpětně.

Raiffeisenbank
Úplně zrušila poplatek za poskytnutí hypotéky. Zdarma získáte e-Konto.

UniCredit Bank
U hypotéky Plus neplatíte poplatek za zpracování ani za vedení úvěru. Letošní novinkou je 100% hypotéka a splatnost až 40 let.

Volksbank
Při sjednání hypotéky přes internet získáte 50 % slevu z poplatku. K životnímu pojištění zase slevu z úrokové sazby.

Wüstenrot
Do konce září jsou hypotéky s fixací na tři a více let bez poplatku. U hypotéky Refin byl poplatek úplně zrušen a úvěr je nabízen s nižším úrokem na 5 let. Novinkou je Firemní hypotéka pro právnické osoby.

Autor:Nejčtenější

Jak ukončit zaměstnání. Stáhněte si vzor výpovědi

Ilustrační snímek

Výpověď z pracovního poměru je základním a nejrozšířenějším způsobem odchodu ze zaměstnání. A protože lidé mění práci...

Nový trend v práci Čechů. Konec dřiny, čtyři hodiny a domů

Ilustrační snímek

Práce na méně než osm hodin denně už není výsadou jen v kancelářích. Kvůli nedostatku lidí na trhu práce hledají firmy...Nežeň se, do důchodu času dost. Jak se vyhnout zklamání z nové práce

Ilustrační snímek

Nastupujete do prvního zaměstnání, těšíte se na kolegy, pracovní náplň a vhod přijdou i peníze pravidelně na účtu....

Nepřipravujeme děti na život, ony už jej žijí, tvrdí zakladatel školky Bambíno

Tomáš Trnka, zakladatel školky a jeslí Bambíno

Do vzdělávacího sektoru přišel ze zcela jiného oboru. Ještě nedávno Tomáš Trnka pracoval v developerské firmě. Prvotní...

Podnikáte? Zabezpečte osobní údaje. Poradíme, jak na GDPR

Ilustrační snímek

Nejen podnikatelé jsou v panice. Stejně tak třeba party místních hasičů, kluby aktivních důchodců či útulky pro psy se...

Další z rubriky

Viníci nehod hradí až miliony ze svého. Povinné ručení ne vždy ochrání

Ilustrační snímek

Řada řidičů se domnívá, že když zaviní nehodu, nebudou muset díky povinnému ručení nic platit. Omyl. V Česku se...

Řada Čechů se neumí pojistit. Co brát do úvahy, abyste netratili

Ilustrační snímek

Nechat se správně pojistit činí problém mnoha lidem. Pojistný produkt je poměrně složitý a jakékoliv změny jsou náročné...

V Česku narůstají podvody s auty, vymýšlejí se i nové finty

Ilustrační snímek

Pojistné podvody s auty v Česku opět kralují. Po roční pauze se znovu dostaly na první příčku před podvody s lidským...

V Česku raketově přibývá rumunských firem

V Česku raketově přibývá rumunských firem

Kurzy.cz Rumuni jsou mezi zahraničními vlastníky českých firem v posledních pěti letech jednoznačně nejaktivnější. Od roku 2014 ...

Najdete na iDNES.cz