Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu

Banka roku zvolena: Jak dopadla ta vaše?

aktualizováno 
V tuzemsku doposud neexistovalo, tak jak je to běžné v zahraničí, jednoduché ocenění bank a bankovních produktů, srozumitelné nejširší veřejnosti. MasterCard Banka roku se proto pokusila vybrat nejlepší banky z pozice klienta, kterého zajímá, zda se v bance dozví všechny potřebné informace tehdy, kdy se mu to bude hodit, zda budou jeho peníze v bance chřadnout či prosperovat, zda jsou v bezpečí a kolik ho budou operace s nimi stát. Která banka získala prestižní ocenění Banka roku 2002?

Banku volte podle služeb, které využijete

Vyměnit starou žehličku za nový model je pro většinu lidí velmi snadné. Jsou však věci, které se opouštějí mnohem hůř, i když už neslouží tak, jak by měly, nebo se na trhu objeví lepší nabídka.

Bankou roku 2002 je Česká spořitelna

Odborná porota zvolila Bankou roku 2002 Českou spořitelnu. K prvenství jí dopomohla především komplexnost nabízených služeb, dostupnost díky široké sítí poboček a bankomatů.

Nejdůvěryhodnější banka roku 2002

Kategorie Nejdůvěryhodnější banka roku 2002 má v celém ocenění výjimečnou pozici. Vítěze nevolila odborná porota, ale široká veřejnost. Jak dopadly banky v této kategorii?

Nejdynamičtější banka roku 2002

Všechny tuzemské banky se snaží co možná nejvíce rozrůstat - tedy získat maximální počet klientů a poskytnout jim co nejvíce služeb. Které se to v loňském roce dařilo nejlépe?

Přímé bankovnictví roku 2002

Pro přímé bankovnictví je charakteristický velmi dynamický rozvoj. Možnost ovládat své finance snadno a rychle na dálku pomocí počítače nebo telefonu je mezi klienty tuzemských bank stále více oblíbené.

Stavební spořitelna roku 2002

Stavební spoření patří v České republice díky bezkonkurenčnímu zhodnocení úspor k nejoblíbenějším spořícím produktům. Která stavební spořitelna však předčí zbylé konkurenty?

Účet roku 2002

Účet v bance má téměř každý. Aby ne, vždyť také jde o základní produkt, na který se váže celá řada služeb. Ovšem není účet jako účet a mezi účty se vyplatí velmi pozorně vybírat.

Penzijní fond roku 2002

Do systému doplňkového zabezpečení stáří v podobě penzijního připojištění je dnes zapojena více než čtvrtina populace. Odpovědnost penzijních fondů za správu nemalých úspor tak neustále roste.


Hypotéka roku 2002

Hypotéka roku 2002 je bezesporu jednou z nejvýznamnějších kategorií, které byly v rámci MasterCard Banky roku 2002 vyhlášeny. Která z bank se může chlubit tímto velmi významným oceněním?

Autor:


Nejčtenější

Platební karty dostávají nové funkce. Podívejte se, co už umí

Ilustrační snímek

Bezhotovostní placení „pípacími“ kartami strmě roste. Počet bezkontaktních transakcí v porovnání s loňskem stoupl o 28...

Češi mají mnohdy nesmyslné životní pojistky, říká odborník

Petr Borkovec

„V životním pojištění jsou Češi velmi často podpojištěni a mají nesmyslná připojištění,“ říká generální ředitel...Víte, kolik let máte odpracováno? Pátrání se vyplatí kvůli důchodu

Ilustrační snímek

Pracovali jste pár let načerno? Už si nepamatujete, kde vás zaměstnali těsně po škole? Nechte si spočítat, kolik let...

Češi mění čile zaměstnání. A budou ještě aktivnější

Ilustrační snímek

Nezaměstnanost je na historicky nejnižších hodnotách. Zatímco firmy mají těžké časy, zaměstnanci naopak ty nejlepší....

Rozpoutá nová regulace národní banky od října hypoteční šílenství?

Ilustrační snímek

Česká národní banka zaznamenala nárůst objemu poskytnutých hypotečních úvěrů. Za mírným růstem stojí zřejmě i takzvané...

Další z rubriky

Komentář: Zlato ano, ale jen jako doplněk investic

Martin Mašát

Je zlato dobrá investice? Tuto otázku si pokládá ve svém komentáři Martin Mašát, ekonom Partners. Zlato podle něj...

U pojištění dětí neřešte prkotiny, zaměřte se na vážná rizika

Ilustrační snímek

Na internetových srovnávačích cen povinného ručení tráví mnozí každoročně spoustu času a zjišťují, kde se pojistit...

Školák stojí bezmála šest tisíc korun, nejdráže vyjde aktovka a pomůcky

Ilustrační snímek

Základní náklady na dítě, které jde kupříkladu poprvé do školy, vycházejí na necelých šest tisíc korun. Jsou tu však i...

Poslední změna času: EU řekla, kdy naposledy přeřídíme hodinky

Poslední změna času: EU řekla, kdy naposledy přeřídíme hodinky

Kurzy.cz Střídání letního a zimního času v Evropě zřejmě odzvonilo. Poté, co se občané evropských zemí jasně vyslovili proti pra...

Najdete na iDNES.cz