Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu

Banka roku zvolena: Jak dopadla ta vaše?

aktualizováno 
V tuzemsku doposud neexistovalo, tak jak je to běžné v zahraničí, jednoduché ocenění bank a bankovních produktů, srozumitelné nejširší veřejnosti. MasterCard Banka roku se proto pokusila vybrat nejlepší banky z pozice klienta, kterého zajímá, zda se v bance dozví všechny potřebné informace tehdy, kdy se mu to bude hodit, zda budou jeho peníze v bance chřadnout či prosperovat, zda jsou v bezpečí a kolik ho budou operace s nimi stát. Která banka získala prestižní ocenění Banka roku 2002?

Banku volte podle služeb, které využijete

Vyměnit starou žehličku za nový model je pro většinu lidí velmi snadné. Jsou však věci, které se opouštějí mnohem hůř, i když už neslouží tak, jak by měly, nebo se na trhu objeví lepší nabídka.

Bankou roku 2002 je Česká spořitelna

Odborná porota zvolila Bankou roku 2002 Českou spořitelnu. K prvenství jí dopomohla především komplexnost nabízených služeb, dostupnost díky široké sítí poboček a bankomatů.

Nejdůvěryhodnější banka roku 2002

Kategorie Nejdůvěryhodnější banka roku 2002 má v celém ocenění výjimečnou pozici. Vítěze nevolila odborná porota, ale široká veřejnost. Jak dopadly banky v této kategorii?

Nejdynamičtější banka roku 2002

Všechny tuzemské banky se snaží co možná nejvíce rozrůstat - tedy získat maximální počet klientů a poskytnout jim co nejvíce služeb. Které se to v loňském roce dařilo nejlépe?

Přímé bankovnictví roku 2002

Pro přímé bankovnictví je charakteristický velmi dynamický rozvoj. Možnost ovládat své finance snadno a rychle na dálku pomocí počítače nebo telefonu je mezi klienty tuzemských bank stále více oblíbené.

Stavební spořitelna roku 2002

Stavební spoření patří v České republice díky bezkonkurenčnímu zhodnocení úspor k nejoblíbenějším spořícím produktům. Která stavební spořitelna však předčí zbylé konkurenty?

Účet roku 2002

Účet v bance má téměř každý. Aby ne, vždyť také jde o základní produkt, na který se váže celá řada služeb. Ovšem není účet jako účet a mezi účty se vyplatí velmi pozorně vybírat.

Penzijní fond roku 2002

Do systému doplňkového zabezpečení stáří v podobě penzijního připojištění je dnes zapojena více než čtvrtina populace. Odpovědnost penzijních fondů za správu nemalých úspor tak neustále roste.


Hypotéka roku 2002

Hypotéka roku 2002 je bezesporu jednou z nejvýznamnějších kategorií, které byly v rámci MasterCard Banky roku 2002 vyhlášeny. Která z bank se může chlubit tímto velmi významným oceněním?

Autor:Nejčtenější

Odeslal 30 tisíc na chybný účet. Už dva roky čeká na vrácení

Ilustrační snímek

Možná už se vám někdy stalo, že jste se spletli v čísle účtu, kam jste poslali peníze. Možná jste měli štěstí, že šlo o...

Nechceme programátory tady, my jim práci přivezeme, říká manažer ajťáků

Lukáš Zrzavý

Sehnat nové zaměstnance jim prý nečiní velký problém. V době, kdy je trh práce vyčerpán a většina firem marně pátrá po...PENÍZE 2038: Euro v Česku nebude a hotovost jen okrajově, míní experti

(Ilustrační snímek)

Když se řekne peníze, určitě si umíte spočítat, kolik jich máte, jak s nimi nakládáte a co pro vás znamenají. Ale...

Nežeň se, do důchodu času dost. Jak se vyhnout zklamání z nové práce

Ilustrační snímek

Nastupujete do prvního zaměstnání, těšíte se na kolegy, pracovní náplň a vhod přijdou i peníze pravidelně na účtu....

Podnikáte? Zabezpečte osobní údaje. Poradíme, jak na GDPR

Ilustrační snímek

Nejen podnikatelé jsou v panice. Stejně tak třeba party místních hasičů, kluby aktivních důchodců či útulky pro psy se...

Další z rubriky

Sedačku vrátit nemůžete z hygienických důvodů, tvrdil e-shop

Ilustrační snímek

Nákup v e-shopu má své výhody, nakupujeme z pohodlí domova, zboží je nám doručeno až domů a navíc můžeme od smlouvy bez...

Máslo s lojem, obarvené ryby: jak zákazníka chránil král proti šejdířům

Ilustrační snímek

Možnost reklamovat vadné zboží je výdobytek moderní doby. Jak to bylo v minulosti, kdo dříve chránil zákazníky a jaké...

Kvíz: Vyznáte se v hypotékách a v tom, co s nimi souvisí?

Ilustrační snímek

Podle dat Organizace pro ekonomickou spolupráci a rozvoj (OECD) žije v České republice ve vlastním bytě či domě 76 %...

Tři absurdně levné akcie

Tři absurdně levné akcie

Kurzy.cz Nadpis jsem si vypůjčil z investičních stránek Fool.com, za ním se skrýval článek o akciích General Motors, Cirrus Logi...

Najdete na iDNES.cz