Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu

Banky: jaké mají podmínky

aktualizováno 
Pokud si myslíte, že pro vás bude výhodná KONSOLIDACE DLUHŮ, tedy sloučení více úvěrů do jednoho, přečtěte si, co od vás banky budou vyžadovat.
Peníze, úspory

Peníze, úspory | foto: Profimedia.cz

BAWAG BANK CZ

IQ půjčka (tedy spotřebitelský úvěr na přefinancování jiných závazků až do celkové výše 500 000 Kč, lze sloučit úvěry od jiných bankovních nebo splátkových institucí, kontokorent, úvěry z kreditní karty a podobně (max. 5 půjček), volitelná doba splatnosti.

Hypotéka Hypoték – klientovi přefinancuje stávající hypotéku u jiné instituce nebo úvěr poskytnutý stavební spořitelnou. Přefinancována je vždy celá aktuální dlužná částka úvěru, doba splatnosti 4 až 30 let.

Jaké podmínky je třeba splnit: věk minimálně 18 let, čistý měsíční příjem 10 000 Kč, OSVČ 15 000 Kč, pevná telefonní linka do zaměstnání, pevná telefonní linka domů nebo mobil, dva doklady totožnosti, potvrzení o výši příjmů (buď tři poslední výpisy z banky, nebo potvrzení o výši příjmu, nebo poslední tři výplatní pásky, u OSVČ kopie živnostenského listu, potvrzení o bezdlužnosti a daňová přiznání za poslední dvě období, dokumentace k půjčkám a úvěrům, které chce klient splatit/přefinancovat. U žádosti o přefinancování hypotéky ještě dokument od věřitele, původní odhad a čestné prohlášení o stavu nemovitosti, která musí být pojištěna.

Bezplatná infolinka 800 700 800 (nonstop) – dozvíte se, může-li vám banka půjčku poskytnout, jaké dokumenty potřebujete, a pak stačí domluvit si schůzku s bankéřem nebo se  ostavit na pobočku a během hodiny podepsat smlouvu.

Úroky stanovuje banka podle výše úvěru, doby splácení a bonity klienta, od 7,15 %, RPSN od 11,31%.

Proti neschopnosti splácet je možné se pojistit u pojišťovny Cardif Pro Vita.

popisekDAŇOVÉ FORMULÁŘE ONLINE: STAHUJTE ZDE
Opět vám pomáháme s daněmi

GE MONEY BANK

Expres půjčka – přefinancování půjček je možné u nezajištěných a neúčelových bankovních úvěrů či úvěrů splátkových společností s pravidelným splácením. Konsolidovat je možné neomezené množství půjček (minimálně dvě), celkový součet dosud nesplacených částí se musí pohybovat v rozmezí od 30 do 100 tisíc korun u nových klientů, u stávajících klientů až do 200 tisíc korun, u bonitních i více, zajištění úvěru banka nevyžaduje.

Jaké podmínky je třeba splnit: věk 18 až 65 let, občanský průkaz plus druhý doklad totožnosti (řidičský průkaz, cestovní pas nebo rodný list), dále je potřeba dodat potvrzení o příjmu a smlouvy o současných úvěrech. Pokud ještě u GE Money Bank zájemce nemá půjčku, bude navíc potřebovat doklad o potvrzení trvalého bydliště. S doklady se dostavíte na pobočku banky a celou konsolidaci je možné vyřídit během 40 minut (u nových klientů je třeba připočítat lhůtu 24 hodin potřebnou k ověření údajů). Veškerou komunikaci s bankami a uvěrovými společnostmi za klienta vyřídí zaměstnanci banky zdarma.

Banka zjišťuje solidnost klienta v bankovním registru klientských informací. Pokud má klient dostatečnou bonitu, může získat i další částku navíc na cokoliv.

Úroky stanovuje banka podle výše úvěru, doby splácení a bonity klienta od 9,9 %, RPSN od 10,62 %.

Proti neschopnosti splácet je možné se pojistit u pojišťovny Cardif Pro Vita.

KOMERČNÍ BANKA

Optimální půjčka – konsolidace spotřebitelských úvěrů, kreditních karet, povolených debetů a úvěrů splátkových společností. Přefinancování dvou a více úvěrů od 30 tisíc korun až do půl milionu, do 250 tisíc korun bez zajištění. Volitelná doba splatnosti až do deseti let.

Jaké podmínky je třeba splnit: věk od 18 let, je třeba doklad totožnosti, potvrzení o příjmu a veškerá dokumentace konsolidovaných úvěrů. Chce-li klient splatnost úvěru nad šest let, banka vyžaduje, aby byl jejím klientem již alespoň šest měsíců. Klient se dostaví na pobočku, bankéř mu poradí, je-li konsolidace v jeho případě vhodná. Klient musí mít u banky k úvěrovému účtu ještě běžný účet, za který platí 36 korun měsíční poplatek. Za vyřízení Optimální půjčky není žádný poplatek. Vzory smluv a úvěrové podmínky jsou k nahlédnutí na www.kb.cz.

Banka umožňuje bezplatné předčasné splacení půjček.

Solidnost klienta zjišťuje banka v registru klientských informací. Při potížích se splácením je bankovní poradce v kontaktu s klientem a může mu nabídnout odklad splátek až na šest měsíců nebo změnu splátkového kalendáře.

Úroky stanovuje banka podle výše úvěru, doby splácení a bonity klienta, jsou od 9,66 %, přehled poplatků, které se týkají půjčky, je přiložen ke smlouvě.

Pojištění proti neschopnosti splácet je poskytováno k úvěru zdarma.

Konsolidace úvěrů, nabídka jednotlivých bank zde

Autor:Nejčtenější

Automobilky přitvrzují. Ceny aut letí nahoru

Zdražování aut

Možná jste si toho všimli sami, pokud uvažujete o koupi auta a sledujete ceníky. V některých se najednou objevily vyšší...

Proč jsou kanály kulaté? Obvyklé i nezvyklé otázky padající u pohovorů

Ilustrační snímek

Při pracovním pohovoru čelí uchazeči různým otázkám personalistů. Třeba dotaz „Jaké jsou vaše silné a slabé stránky?“...Dostali žárovky jako dárek, pak je měli draze zaplatit

Za žárovky jako dárek měl zaplatit skoro sedm tisíc. Ilustrační snímek

Žárovky jako dárek při podpisu smlouvy s novým dodavatelem energií jsou letitý šlágr. Smutné je, že si na takový dárek...

Zažil úspěch i pád. Dnes mluví o renesanci podnikání se zážitky

Jan Hájek

Před deseti lety založil firmu na zážitky. Lidem nabízí lety balonem, jízdu v rychlém autě, adrenalin ve větrném tunelu...

Zrušíme hotovost, sílí hlasy. Co by to přineslo, rozebírá ekonomka

Ilustrační snímek

Objem bezhotovostních plateb výrazně narůstá. Co se stane, když peníze budou jen virtuální a skutečné peníze přestanou...Další z rubriky

Nízké úrokové sazby je třeba využít teď. Půjdou nahoru, říká ekonom

Martin Mašát

„Rekordně nízké úroky u delších fixací hypoték či úvěrů se vyplatí využít už teď,“ doporučuje Martin Mašát, ekonom...

Do několika měsíců zdraží spotřební a hypoteční úvěry, míní odborníci

Ilustrační snímek

Centrální banka na začátku srpna vůbec poprvé od roku 2008 zvýšila základní úrokové sazby. Tímto svým krokem zdražila...

Hypotéky se usadily na hladině dvou procent, zdražují pozvolna

Ilustrační snímek

Hypotéky opět zdražily, ale jen mírně. Průměrné úrokové sazby poskočily v červnu na 2,04 procenta. Objemy i počty...

Další nabídka

Kurzy.cz

Mediální expertka: Prodej TV Nova otřese televizním trhem. Důležitá bude strateg...
Mediální expertka: Prodej TV Nova otřese televizním trhem. Důležitá bude strateg...

Prodej skupiny kolem TV Nova může zásadně ovlivnit celý český televizní trh. Především bude záležet na tom, zda bude No... celý článekNajdete na iDNES.cz