Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu

Darujte k Vánocům životní pojištění, lákají pojišťovny

aktualizováno 
Získat nové klienty vánoční akcí nebo odměnit ty stávající se letos rozhodly i tuzemské pojišťovny. Darovat pod stromeček můžete například životní pojištění nebo ušetřit na pojištění domácnosti či úrazu.
Ilustrační foto.

Ilustrační foto. | foto: iDNES.cz

Pojišťovna Allianz láká nové klienty na investiční životní pojištění GEOinvest se stoprocentní garancí. Pojištění můžete podle pojišťovny i darovat pod stromeček. Pojistné se totiž platí jednorázově. V tomto případě je to minimálně 50 000 korun a doba trvání pojištění je osm let. Výnos z pojištění je odvozen od vývoje cen různých druhů nerostných surovin.

"Nejčastěji se setkáváme s požadavky prarodičů investovat bezpečně pro svá vnoučata. Babička nebo dědeček se dohodnou s rodičem dítěte a ten smlouvu podepisuje. V případě daru dospělé osobě může být pod stromečkem návrh smlouvy s "exkluzivním barevným" popisem produktu, obdarovaný dodatečně podepíše a doručí se pojišťovně přes jejího zástupce až po Vánocích," doplňuje Pavla Paseková, tisková mluvčí Allianz.

AXA připravila vánoční akci jen pro členy věrnostního programu AXA Clubu. Zvyšují se bonusy při placení AXA kartou u smluvených partnerů. Ti, co mají kartu AXA Clubu, mohou při každém nákupu s platební kartou spořit na penzi či šetřit na pojistném. – čtěte Na důchod můžete spořit i utrácením z kreditní karty. Zvýhodněná akce je omezená a potrvá jen do konce roku.

Novinkou u České podnikatelské pojišťovny je internetová služba MojeČPP. Pojišťovna tak zjednodušila klientům přístup k informacím o sjednaných smlouvách nebo stavu nahlášené škody. V podstatě se nejedná o vánoční akci a nově vzniklá internetová služba bude fungovat i nadále.

Každý, kdo si do konce letošního roku sjedná u DIRECTu pojištění vozidla, dostane jako dárek slevu na pojistném. Výše slevy se stanoví podle počtu let vlastnictví řidičského průkazu. Za každý rok dostane klient slevu jedno procento a maximální výše činí 30 procent z pojistného.

Další nadílkou je sleva na pojištění majetku. Kdo si uzavře pojištění do 31. prosince, ušetří 25 procent z pojištění domácnosti a nemovitosti.

Generali Pojišťovna před Vánoci nabídla slevu 25 procent na úrazové pojištění všem svým stávajícím klientům, kteří mají sjednané jakékoli pojištění spojené s provozem motorového vozidla. "Cílem kampaně je posílení klidu našich klientů za volantem automobilu a zmírnění možných finančních ztrát, které nemusí být nutně způsobeny jejich vinou," vysvětluje tiskový mluvčí Jiří Cívka.

Pojištění pod stromeček

"Darovat životní pojištění můžete tak, že zaplatíte jednorázový poplatek a obdarovanému dáte smlouvu jen k podpisu," vysvětluje Alexandra Gjuric, tisková mluvčí ING.

Jen do 15. prosince si můžete sjednat životní pojištění ING Garance Plus. Toto pojištění lze také věnovat jako dárek. Pojišťovna garantuje stoprocentní návratnost investice (po odečtení poplatků a rizikového pojistného) a zhodnocení po pěti letech až 50 procent investované částky. Člověk v podstatě investuje a zároveň je pojištěn pro případ smrti.

Jednorázové pojistné u ING Garance Plus je minimálně 70 000 korun na pět let. V průběhu pojistné doby můžete kdykoli odstoupit od smlouvy za aktuální cenu investice, anebo peníze částečně vybrat.

Kooperativa cílí na internetovou komunikaci. Každá stý uživatel, který si na internetu aktivuje elektronický způsob komunikace s Kooperativou, získá poukaz na nákup u OMV v hodnotě 500 korun. Akce se neomezuje pouze na Vánoce a bude trvat až do prvního čtvrtletí roku 2010.

Autor:


Nejčtenější

Rodiny začínají počítat jinak. Podívejte se, na co Čechům schází peníze

Ilustrační snímek

Finanční situace českých domácností se vylepšuje. Jako dobrou ji vnímají čtyři pětiny rodin. Přesto osmdesát procent...

Jak poznat, komu se nedá věřit. Šest signálů snížené důvěryhodnosti

Ilustrační snímek

Nejspíš se vám už někdy stalo, že jste někomu věřili, ale pak se ukázalo, že jde o člověka, který myslí jen na sebe....První obchodní počin byl fiaskem, dnes jeho firma funguje už 26 let

Mít vlastní obchod byl vždycky jeho sen.

Jeho otec byl vášnivý zahradník. Zdeněk Adam mu musel od malička pomáhat a nenáviděl to. Přesto se dnes zahradničením...

Propustit zaměstnance je v Česku dost obtížné a drahé, říká studie

Ilustrační snímek

V České republice jsou pravidla pro propuštění zaměstnance jedna z nejpřísnějších v Evropě. Je nemožné se rozloučit se...

Pět tipů, jak během veder nenaštvat kolegy v práci

Ilustrační snímek

Parné léto nekončí, s vysokými teplotami stoupá i nervozita na pracovištích. Předmětem sporů může být klimatizace i...

Další z rubriky

Cestovní pojištění: kličky, kvůli nimž nemusí pojišťovna platit

Ilustrační snímek

Pojistka je zaplacená, a tak hurá na cesty. Jenže pozor. Pojištění je užitečné, jen je potřeba, abyste dodržovali...

Životní pojištění: které smlouvy mohou být neplatné a co to znamená

Ilustrační snímek

V oblasti životního pojištění je živo. Hodně se mluví o pojistkách, které úřad finančního arbitra prohlásil za...

Většina tátů by potřebovala pro rodinu vydělat o 5 až 10 tisíc víc

Unikátní sonda do priorit českých otců naznačila, že muž si na sobě nejvíc...

Finančně utáhnout rodinu s dětmi není snadné. Jak to vnímají čeští otcové? Na tuto otázku hledal odpověď unikátní...

Musk dále upřesňuje. Poradci pro privatizaci Tesly budou Goldmani a Silver Lake....

Musk dále upřesňuje. Poradci pro privatizaci Tesly budou Goldmani a Silver Lake....

Kurzy.cz Zakladatel a šéf automobilky Tesla Elon Musk dnes upřesnil otázky kolem financování jeho avizovaného plánu na převzetí ...

Provident Financial s.r.o.
Specialista péče o zákazníky v terénu

Provident Financial s.r.o.
Praha, Jihočeský kraj, Jihomoravský kraj, Karlovarský kraj, Královéhradecký kraj, Liberecký kraj, Moravskoslezský kraj, Olomoucký kraj, Pardubický kraj, Plzeňský kraj, Středočeský kraj, Ústecký kraj, Kraj Vysočina, Zlínský kraj

Najdete na iDNES.cz