Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu

Diskuse k článku

Šéf eBanky: naší strategií není konkurovat cenou

Jedna z menších bank na našem trhu – eBanka - získala letos prvenství hned ve dvou kategoriích – Účet roku a Nejdynamičtější banka roku 2005. Nejdynamičtější bankou roku se přitom stala již podruhé. Jak tedy vidí dosavadní působení a budoucnost eBanky její generální ředitel Luboš Černý?

Upozornění

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

Zobrazit příspěvky: Všechny podle vláken Všechny podle času

Milan

E banka
Myslím,že si moc fandí. A dokonce i lže,protože ŽB
bylá jediná bez dluhů a státní podpory. A ví snad lidi,kdo
je majitel e banky?Ani korunu bych tam nedal!
0/0
5.11.2005 22:30

medůza

Re: E banka
Majitel eBanky je Česká pojišťovna. Majitel České pojišťovny je Petr Kellner, majitel finanční skupiny PPF. ŽB není česká, ale patří italské skupině, u níž je spíše zajímavá otázka, kdo je vlastně její skutečný majitel...
0/0
6.11.2005 0:59

Vlado

Re: E banka
ŽB byla v takovém stavu, že ji raději stát prodal italské mafii. A tato mafie dnes likviduje mj. i HVB, což byla v tuzemsku jedna z těch nejdynamičtějších bank spolu s eBankou. Sílu a zdraví ŽB lze mj. odvozovat i z dlouhodobě žalostného stavu budovy, kterou má tato baka v Praze Na Příkopě.
0/0
6.11.2005 19:41

Booster

eBanka forever
Myslím že to řekl jasně, kdo na to nemá, ať do eBanky neleze.   Navíc fandím bance, která mne jako daňového poplatníka nestála ani korunu na rozdíl od těch ostatních "bank roku", jejichž krach v roce 1999 jsme každej z nás včetně nemluvňat zaplatili asi tak 10 tis Kč.
0/0
4.11.2005 21:18

důchodce

Re: eBanka forever
Nerozumím, proč to pan ředitel EBanky vůbec takto říkal, příjde mi to poněkud nešikovné, a rovnou uvedu příklad sám na sobě.. EBanka dnes zdaleka podle mých zkušeností není nejdražší. Naopak je jednou z nejlevnějších bank, pokud se dodrží předepsaná podmínka, že na účet příjde za jeden měsíc dohromady 15 000 Kč. Je přitom lhostejno, kolik z něho v tom samém čase odejde zase pryč, podmínkou není nějaký průměrný zůstatek ve výši oněch 15 tis. či tak něco, ale jen to, že součet všech příchodů peněz na účet za jeden měsíc se rovná uvedeným 15 tisícům. Jinak řečeno, na účtu může být klidně pořád minimální vklad, ale je třeba, aby se jím prohnalo 15 tisíc každý měsíc, i když to bude třeba jen na krátký okamžik. Používáme s manželkou společné konto této banky a i když jsme oba na penzi, tak nám celkově naše důchody dají tyto potřebné peníze a máme pak tím pádem účet v podstatě zadarmo, neberu-li v úvahu pár poplatků za nějaké platby, jako nájem apod. Někteří mí přátelé, kteří nějaký účet maj
0/0
5.11.2005 0:16

důchodce

Re: Re: eBanka forever
Ještě dokončení: Někteří mí přátelé, kteří nějaký účet mají také, jej většinou vedou u České spořitelny nebo u Poštovní spořitelny a jejich výdaje jsou prý přinejlepším stejné. Přitom tam musí pořád chodit s každou hloupostí, což já nikoliv. Něco zařizuji přes internet vlastnoručně a ke zbytku volám na telefonní centrálu, kde mi to paní ochotně zajistí. Ale to asi souvisí i s tím, že mnozí z mé generace již nejsou schopni se naučit ovládat internet.
0/0
5.11.2005 0:32

Booster

Re: Re: Re: eBanka forever
Gratuluji Vám, Vy jste na to přišel.  Bohužel takových jako vy je v knedlo-vepřo landu zatím málo.
0/0
5.11.2005 7:55

ahhaaaa

ty joo
Naší strategií není konkurovat cenou, proto nabízíme klientům program Zdarma :------------)))))))
0/0
4.11.2005 13:16

Finance.iDNES.cz radí

Víte, že pokud je vám cizí řidič způsobí škodu, může likvidaci pojistné události vyřídit vaše pojišťovna nikoli jeho?

Další rady k nezaplacení

Dopřejte si vše a přesto utrácejte chytře!

V sekci osobni.finance.idnes.cz naleznete výhodné nabídky finančních produktů, energií a telefonování.

Vstupte do obchodu

Poraďte se s odborníkem

Nevíte si rady s finančními otázkami? Naši odborníci vám vždy poradí v každé životní situaci.

Vstoupit do poradny

Najdete na iDNES.cz