Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu

Diskuse k článku

Investujte a podnikejte ve virtuální realitě. Můžete vydělat opravdové peníze

Chcete začít podnikat nebo investovat, ale bojíte se riskovat své těžce vydělané peníze? Máte nápad, který nejde realizovat v naší realitě? Zkuste virtuální svět – Second Life. Možnosti jsou skoro neomezené a nemusíte dávat v sázku reálné peníze.

Upozornění

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

Zobrazit příspěvky: Všechny podle vláken Všechny podle času

Antichipka

Špatná cesta

To myslíte vážně? Ani jsem z toho nepochopila proč nebo za co dostanu jaké reálné peníze, leda tak za prosezený čas. Navíc tvořit takovéto věci mi připadá už úchylné. Vzdalující se realitě. Stačí mi projevy některých úchylných máč na seznamce, co se musí dít tady, ani nechci vědět.

0/0
3.6.2009 23:49

jirziiii

legracni diskuze..

dva virtualni de.menti:-) zkuste prosim redji zit normalni zivot.... a en se hadat jako dva mali pubertaci na internetovych diskuzich8-o

0/0
8.12.2008 0:02

Secondlife.cz

Vyjádření společností BENETA.cz, s.r.o. a beVirtual, s.r.o.

Pan Peňaška s naší společností v roce 2007 několik týdnů spolupracoval. Spolupráce byla z naší strany ukončena a od té doby je naše jméno vláčeno desítkami internetových diskuzí a jsme obviňováni ze lží a podvodů. Všechna tato obvinění jsou křivá a jsou motivována pouze osobním zviditelněním se pana Peňašky na úkor úspěšných aktivit naší společnosti. Hledáme veškeré právní cesty, jak se tomuto internetovému pronásledování bránit. Aktuální stav tohoto "sporu" zveřejňujeme na adrese http://secondlife.cz/jaroslav-penaska.

 

Omlouváme se všem čtenářům za obtěžování. Martin Dvořák, za tým společností BENETA.cz, s.r.o. a beVirtual, s.r.o.

0/0
12.9.2008 16:50

Jaroslav Peňaška

Pan Dvořák se chová jako každý zloděj chycený při činu...

Pan Dvořák se chová jako každý zloděj chycený při činu - zkouší pošpinit moje jméno, aby svoje očistil. Ale narozdíl ode mne, který jsem o jeho podvodech předložil desítky nezpochybnitelných důkazů, tahle nula jen šíří špinavé pomluvy a spoléhá na svoje prachy na právníky, kontakty se zblbnutými novináři a na to, že dělá v SL zakázky pro Policií ČR, což považuji za potenciálně korupční chování a vyhazování peněz daňových poplatníků na živení podvodníků a jiných grázlů. Ale to je mi jedno - inteligentní lidé si jistě informace na Internetu dohledávají sami a podobným firmám a lidem se vyhnou obloukem. A ti ostatní - ať platí, když jsou hloupí. Na světskou spravedlnost v tomhle světě už nevěřím, ale pamatujte pane Dvořáku - boží mlýny melou pomalu, ale jistě a i když Vám to možná tady na Zemi projde, za Vaše zločiny se jednou jistě budete smažit v horoucím pekle! (Y)

0/0
13.9.2008 22:13

Junák

Jak se bránit pronásledovatelům?

Pravda o panu Peňaškovi je hezky popsaná v tomto článku http://secondlife.cz/jaroslav-penaska.

0/0
8.8.2008 11:50

Jaroslav Peňaška

No jak se asi může zloděj bránit pronásledování

Především tím, že přestane krást a vrátí, co si nakrad: http://www.secondlifeprofessionals.com/vs/cs/content/zlodej-martin-dvorak-reakce-na-clanek-stalker-jaroslav-penaska

0/0
11.8.2008 19:41

Jaroslav Peňaška

Promiňte - příspěvek byl omylem vložen několikrát.

Promiňte - příspěvek byl omylem vložen několikrát. Prosím admina o odstranění přebytečných příspěvků a zachování jednoho v krátké variantě. Nechci zbytečně spamovat, jen mi jde o to, aby si konečně někdo tohoto problému s nepoctivou firmou Beneta.CZ všimnul.

0/0
7.8.2008 13:01

Jaroslav Peňaška

Skandální podnikání firmy Beneta.CZ v českém Second Life!

Skandální podnikání firmy Beneta.CZ v českém Second Life!

Tiskové prohlášení firmy Jaroslav Peňaška - informační systémy (provozovatele www.virtualnisvety.cz a www.secondlife.sk) Beneta.CZ a pan Martin Dvořák alias Martin Duncker v Second Life nás i vás podvedli. Více na: http://www.virtualnisvety.cz/skandalni-podnikani-firmy-beneta-cz-a-beVirtual-v-ceskem-secondlife-second-life nebo na www.secondlifeprofessionals.com/vs

0/0
7.8.2008 3:52

Jaroslav Peňaška

Skandální podvod jménem Český Second Life 4

V současnosti přestavujeme naše město Valuta v Second Life, ale i to je těmto lidem trnem v oku a neustále jej poškozují pomluvami a štvaním lídi proti nám pomocí svých SL agentů, jako je Zuza Ritt nebo Franta Burt. Kdy už tohle skončí ptám se? Kdy už si média všimnou, že je tu právě probíhá první virtuální podvod v České republice? Firma se snaží ovlivňovat novináře, aby o těchto věcech nepsali. Najde se někdo, kdo bude mít odvahu jít do článku o těchto podvodech ?

Více na http://www.virtualnisvety.cz na http://www.secondlifeprofessionals.com/vs a na YouTube: http://www.youtube.com/watch?v=od8uA2-717M

0/0
4.8.2008 11:51

Jaroslav Peňaška

Skandální podvod jménem Český Second Life

S touto situací jsem obeznámil novináře na tiskové konferenci Českého rozhlasu, kde Beneta představovala další projekt, na kterém jsem s nimy spolupracoval a za který mi nezaplatili. Přesto se podařilo Benetě tyto informace ututlat a dosáhnout toho, že nebyli zveřejněny v žádných novinách. Dokonce Beneta v zoufalém pokusu o záchranu situace podala na mě trestní oznámení pro poškozování jejich pověsti - samozřejmě až v momentě, kdy jsem vše oznámil na policii.

0/0
4.8.2008 11:50

Jaroslav Peňaška

Skandální podvod jménem Český Second Life - 2

Vytvořili jsme první firemní Československý web o Second Life - www.secondlife.sk - na kterém jsme nabízeli jako první služby v Second Life. Naše služby využila jako první právě česká firma Beneta.CZ, pro niž jsme realizovali první komerční českou zakázku v Second Life - budovu pobočky J&T a připravili pro Benetu podklady a analýzi pro další zakázky jako byl vstup Českého rozhlasu do Second Life, za které nám nezaplatili. Bohužel firma Beneta.CZ s.r.o. si nejen naše prvenství začala v českých médiích přivlasťnovat a to bez jakýchkoliv smluv, které by ji k něčemu takovému oprávňovali, ale dokonce začala ničit pověst naší firmy a šířit pomluvy o naší práci a vyhrožovat mě jako majiteli firmy Jaroslav Peňaška - informační systémy, že moje rodina bude trpět, jestli se budu stavět Benetě.CZ na odpor a soudit se s ní.!

0/0
4.8.2008 11:50

Jaroslav Peňaška

Skandální podvod jménem Český Second Life

Skandální podvod jménem Český Second Life

Skandální podnikání firmy Beneta.CZ v českém Second Life!

Tiskové prohlášení firmy Jaroslav Peňaška - informační systémy (provozovatele www.virtualnisvety.cz a www.secondlife.sk) Beneta.CZ a pan Martin Dvořák alias Martin Duncker v Second Life nás i vás podvedli. První softwarová firma v České republice, která začala podnikat v Second Life byla firma Jaroslav Peňaška - informační systémy a její SL virtuální pobočka DEJAVU international! Beneta.CZ s tím neměla nic společného až do začátku dubna 2007, kdy začala na naší firmě parazitovat! Jako první jsme vytvořili překlad Second Life do češtiny... Reprezentovali jsme jako první česká firma českou republiku na Second Life EXPO 2007 (SL ITE 2007) se software Second Life Speech Tools...!

0/0
4.8.2008 11:49

tester

Moc paměťově náročné

Pokud si chcete pokryplit komp takovým způsobem, že na nic nemůžete kliknout, tak tuhle "hru" vřele doporučuju. :-©

0/0
21.7.2008 20:06

real tester

Re: Moc paměťově náročné

Hra mi běží na maximum detailu s plnym antialiasingem 1920x1080, panu testerovi doporučuji nechat si od rodičů koupit nový počítač :D nebo si na něj vydělat prací (dle věku) a do té doby navrhuji, aby dotyčný prozatím, než takto učiní, nehanobil význam slova tester ;-D(Y)

0/0
19.3.2009 12:23

Pedro

Kraviny na entou

Fakt, větší hlouposti už autorka do jednoho článku nemohla nacpat. Jednak mi připadá, že to psalo dítě, a jednak je to tak plné nepřesných informací, bludů a doměnek, že nechápu jak se neco takového mohlo objevit na idnes.

0/0
21.7.2008 17:18

Lukas

kdyby nebyly ty vypisy CS na korespondaku

byl bych se do jejich virtual sveta prihlasila, ale proc maji moji sousede znat vypisy z uctu nechapu Rv

0/0
21.7.2008 13:03

Finance.iDNES.cz radí

Víte, že můžete nechat peníze úročit a zároveň je kdykoliv vybrat?

Další rady k nezaplacení

Dopřejte si vše a přesto utrácejte chytře!

V sekci osobni.finance.idnes.cz naleznete výhodné nabídky finančních produktů, energií a telefonování.

Vstupte do obchodu

Poraďte se s odborníkem

Nevíte si rady s finančními otázkami? Naši odborníci vám vždy poradí v každé životní situaci.

Vstoupit do poradny

Najdete na iDNES.cz