Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu

Diskuse k článku

Jak uzavřít smlouvu přes internet

Pojišťovny nabízejí slevu 4 až 15 procent za to, když nebudete zdržovat jejich pracovníky na pobočce a uzavřete si povinné ručení v počítači. Čtěte, jak postupovat.

Upozornění

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

Zobrazit příspěvky: Všechny podle vláken Všechny podle času

katchule

video

skvělý video : http://zpravy.idnes.cz/diky-vam-jsem-ve-vate-vzkazuje-bohac-v-klipu-proti-firme-cez-p4u-/domaci.asp?c=A081126_220704_domaci_dp.

0/0
27.11.2008 11:10

Aleš Náhlík

Pan Ronovský a spol

Ta diskuse mě pobavila, stejně jako nepříliš odborný článek. Prosím tedy o článek na téma není direct jako direct.

Direct pojištění to je zejména AllianzDirect a Direct a dále sjednání přímo na stránkách pojišťoven se slevou. Pouze tehdy je cena lepší oproti cenám s provizí přes poradce/prodejce.

Proč myslíte, že na top-pojisteni.cz pana Ronovského nejsou nejvýhodnější sazby. Proč pomlouvá v komentářích Direct (prosím, přečtěte si komentář na jeho stránkách ve wordu, co převzaly všechny další portály, pobavíte se)? 

Protože on je pouze prodejcem, žije z provize (slavná GreCo) a neposkytuje ve skutečnosti žádné direct sjednání. Ceny přes tyto srovnávače jsou dražší než při sjednání přímo u dvou direct pojišťoven nebo zvýhodněně na stránkách pojišťoven.

0/0
15.11.2008 8:50

Marcela

Reakce na lži

Dobrý den, výše uvedené diskuze dvou pánů mě "pobavila" a zároveň vyburcovala k reakci. Musím říct, že jsem byla hodně překvapená z toho, co jsme se dočetla v komentáři pana Ronovského (zda se tedy tak vůbec jmenuje) ohledně způsobu sjednání pojistné smlouvy na www.srovnavac.cz. Já osobně jsem jejich klientem a při sjednání jsem nemusela nic zadávat dvakrát, nikam jsem nebyla přesměrována a s rychlostí s jakou vše bylo vyřízeno jsem ani nepočítala - o tom, že zásilka se všemi dokumenty dorazila druhý den ani nemluvě. Z tohoto důvodu mě velmi překvapuje, že daný autor mylného komentáře není schopen si zjistit předtím, než něco takového napíše, jak to opravdu je - dosti neprofesionální a myslím, že firmě, kterou zřejmě zastupuje, dělá spíše ostudu. Stejně nemile mě překvapil jeho útok v závěru na autorku článku, dosti opovážlivé dle mého názoru - je to opravdu neuvěřitelné něco takového tvrdit.

0/0
6.11.2008 11:53

Pavel Ronovský - Top-Pojištění.c

Popis který nodpovídá skutečnosti

Nevím z jakého důvodu si paní redaktorka vybrala a detailně popsala proces jen na webu Ing. Žalčíka, který skutečně nepatří mezi největší porovnávací portály pojišťoven.

Navíc popis uzavření neodpovídá skutečnosti. U většiny z 10 pojišťoven je uživatel přesměrován přímo na stránky jednotlivých pojišťoven (a to zejmé=na z kapacitních důvodů), kde musí některé údaje zadávat znovu.

Exisují ovšem i další servery, kde klient nalezne všech 13 pojišťoven, proces je zautomatizovaný a navíc i s většími slevami. Ptám se proto, proč paní redaktroka neporovnala třeba více takových portálů a detailněji se věnovala jen tomuto.

0/0
5.11.2008 9:17

Ing. Jan Žalčík

Re: Popis který nodpovídá skutečnosti

Pavle, nevím z jakého důvodu se zrovna Vy navážíte do našeho úspěšného portálu, aniž byste znal, jak funguje proces sjednání pojistné smlouvy na www.srovnavac.cz . To samozřejmě svědčí o Vašem povrchním přístupu jak k pojištění, tak ke klientům obecně. Výše uvedeným komentářem podáváte záměrně mylné informace.

Pokud máte dojem, že byste mě chtěl zdělit něco osobně nebo máte zájem o vysvětlení procesů online sjednávání pojištění, neváhejte se na mě obrátit nebo kontaktovat naši informační linku.

Jan Žalčík, Srovnávač.cz

0/0
5.11.2008 23:36

Finance.iDNES.cz radí

Víte, že cestovní pojištění vás chrání proti vysokým výlohám na léčení v zahraničí?

Další rady k nezaplacení

Dopřejte si vše a přesto utrácejte chytře!

V sekci osobni.finance.idnes.cz naleznete výhodné nabídky finančních produktů, energií a telefonování.

Vstupte do obchodu

Poraďte se s odborníkem

Nevíte si rady s finančními otázkami? Naši odborníci vám vždy poradí v každé životní situaci.

Vstoupit do poradny

Najdete na iDNES.cz