Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu

Nejlepší zaměstnavatel ve vašem regionu

  10:00aktualizováno  10:00
V návaznosti na první ročník ocenění Credit Suisse Zaměstnavatel roku bylo počátkem února letos poprvé vyhlášeno ocenění Credit Suisse Zaměstnavatel regionu.

 „Vzhledem k nezastupitelnosti role, kterou mají významní místní zaměstnavatelé ve svém regionu, jsme se rozhodli nejen pokračovat, ale letos poprvé vyhlásit i nejlepší zaměstnavatele regionů,“ říká Martin Nejedlý, jednatel společnosti Fincentrum.
Toto nové ocenění bude uděleno vždy nejlepšímu zaměstnavateli v každém kraji a doplní tak celorepublikové ocenění Credit Suisse Zaměstnavatel roku 2004. Udělena bude také HR Excellence Award za nejlepší personální projekt regionu. V krajských kolech ocenění „Credit Suisse Zaměstnavatel regionu 2004“ do odborných porot zasednou lidé, kteří dobře znají místní prostředí a problematiku zaměstnanosti v dané oblasti.

Počítá se také se spoluprací jednotlivých měst a tamějších úřadů práce. Více než třicetičlenná odborná porota v každém regionu vybere nejlepšího zaměstnavatele regionu za rok 2004, což lze stručně charakterizovat jako ocenění personální politiky a firemní kultury v daném regionu.

Organizátoři soutěže sestavili podle údajů Českého statistického úřadu 25 nejvýznamnějších zaměstnavatelů v každém kraji, který tvoří základ pro nominace firem.

V těchto dnech se však mohou přihlašovat i další firmy mimo základní listinu, pokud mají sídlo na území příslušného kraje a minimálně 20 zaměstnanců. Do soutěže budou zařazeny všechny společnosti, které splní tyto podmínky a vyplní elektronickou přihlášku, která je uveřejněna na webových stránkách www.zamestnavatelregionu.cz. Uzávěrka přihlášek je 5. března 2004. Na uvedených webových stránkách lze také najít podrobné informace o ocenění. Záštitu nad celým projektem převzal ministr práce a sociálních věcí Zdeněk Škromach a ministr pro místní rozvoj Pavel Němec.

Zdroj: Fincentrum
Nejčtenější

Daňové přiznání za rok 2017: využijte chytré interaktivní formuláře

Ilustrační snímek

Přiznat daně z příjmu musí každoročně statisíce Čechů. Daňové přiznání, které budete letos, tedy v roce 2018 vyplňovat,...

Některé profese si výrazně polepšily, berou o deset i patnáct tisíc víc

Ilustrační snímek

Tisíce nových příležitostí a často skokový nárůst mezd ve většině oborů. Někteří si polepšili i o 20 procent. Tak...Smí lyžařské areály zablokovat přeprodaný skipas? U soudu by nejspíš narazily

Na libereckých sjezdovkách varují lyžaře před příliš rychlou jízdou zábrany i...

Přivstanou si, lyžují pár hodin a před polednem skipas prodají nově příchozím. Tito návštěvníci jsou trnem v oku...

KOMENTÁŘ: Hypotéka pod tři procenta? Zapomeňte

Martin Mašát

Hypotéky se sazbou pod dvě procenta jsou nejspíš minulostí. V roce 2018 se sazby s největší pravděpodobností vyhoupnou...

Sedm pravidel, jak změnit myšlení a stát se chytřejším

Ilustrační snímek

Myšlení se věnujeme téměř každý den, a to po většinu života. Měli bychom proto v myšlení vynikat. Mezi myšlením a...

Další z rubriky

Některé profese si výrazně polepšily, berou o deset i patnáct tisíc víc

Ilustrační snímek

Tisíce nových příležitostí a často skokový nárůst mezd ve většině oborů. Někteří si polepšili i o 20 procent. Tak...

Sedm pravidel, jak změnit myšlení a stát se chytřejším

Ilustrační snímek

Myšlení se věnujeme téměř každý den, a to po většinu života. Měli bychom proto v myšlení vynikat. Mezi myšlením a...

Trh práce 2018: rvačka o lidi, váhavé přidávání a čekající cizinci

Ilustrační snímek

Nezaměstnanost bude dál klesat. Lidé dostanou přidáno, ale jen v některých oborech, nabídka benefitů se zefektivní....

Dolary na dovolenou nakupte v lednu

Dolary na dovolenou nakupte v lednu

Kurzy.cz Minulý týden zveřejněná inflace v Eurozóně měla být studenou sprchou pro všechny eurodolarové býky. Dle předběžných dat...

Najdete na iDNES.cz