Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu

Novinky v penzijním připojištění a životním pojištění

  13:00aktualizováno  13:00
Penzijní připojištění
Fond Co je nového
Aegon PF Dvouprocentní bonus pro klienty, kteří za rok na účet vloží nejméně 1,5násobek průměrné měsíční mzdy (aktuálně 32 500 korun). Prémii dostanou i klienti, kteří si ve fondu spoří déle než 5 let. 
Allianz PF  Noví klienti dostanou úrazové pojištění zdarma na 24 měsíců, kryje riziko smrti v důsledku vybraných nemocí na částku 50 000 korun.
AXA PF Bonus ke smlouvám uzavřeným nebo navýšeným přes internet. K novým smlouvám v podobě 1–2násobku průměrného příspěvku. Například k vkladu 1 500 Kč měsíčně dostanete po roce 1 500 Kč a po dvou letech dalších 3 000 Kč.
ČSOB PF Při uzavření smlouvy o stavebním spoření u ČMSS (Liška) a penzijního připojištění u ČSOB můžete u Lišky získat slevu z poplatku až 1 500 korun, to odpovídá smlouvě s cílovou částkou 300 000 korun. Fond také nabízí sedmiprocentní slevu na zájezdy Čedoku.
Generali PF Pro členy klubu Generali sleva 10 % na cestovní pojištění a 15 % na nemocenské a úrazové pojištění Family.
ING PF Klienti fondů mohou získat kreditní Věrnostní kartu ING PF. Jedno procento z každého nákupu jde na účet vedený u penzijního fondu.
PF České pojišťovny Novinkou je kreditní Premia karta, z každého nákupu jde 1 až 10 procent na penzi. Dvě až deset procent dostanete u partnerů karty (asi 15 firem), jinde je to jedno procento. K tomu obchodníci nabízejí slevy z nákupu až 20 procent. Noví klienti do 39 let dostanou bonus 500 korun k Penzijnímu připojištění Start.
PF České spořitelny Za každých 1 000 korun zaplacených Chytrou kartou klientovi připíše banka 10 korun na účet u PF.
PF Komerční banky Fond bude mít v době od 22. 9. do 7. 11. 2008 reklamní kampaň. Během této doby má každý nový klient, který splní podmínky kampaně, možnost obdržet bonus ve výši 500 korun.

Životní pojištění
Pojišťovna Co je nového
Aegon Připojištění pro diabetiky DIALife. Kryje riziko smrti, ale i komplikací obvyklých u diabetiků – mrtvice, oslepnutí, amputace nohy a selhání ledvin.
Allianz Jednorázové ŽP Maxindex, garantovaná návratnost, vyplatí nejvyšší dosaženou hodnotu za dobu trvání – výnos je denně uzamykán.
Amcico Investiční ŽP pro děti Amcico – Invest junior.
AXA Investiční pojištění pro děti Medvídek.
ČPP K novým smlouvám na rok zdarma pojištění denní dávky pro pobyt v nemocnici.
Generali Jednorázové pojištění Generali Grand s garantovaným zhodnocením 3,25 procenta ročně. Vklad 10 000 korun až půl milionu, pojistka na 5 až 8 let, nezkoumají zdravotní stav.
ING Jednorázové ŽP Garant Invest, garance návratnosti. Inzerují výnos až 50 procent za 5 let. Min. investice 100 tisíc. Nezkoumají zdravotní stav.
Kooperativa Rizikové životní pojištění Rubikon. Smlouvu je možné v průběhu pojištění měnit podle aktuální potřeby.
Pojišťovna ČS Od 15. října do 30. listopadu chystá do prodeje jednorázové investiční ŽP Flexi premium 152. Garantovaná návratnost 152 procent za 10 let.
Uniqa Do konce roku nabízí k ŽP zdarma produkt Nemocnice – pojištění povinného poplatku při hospitalizaci.
Wüstenrot U produktů v řadě Special je možné si připojistit riziko vážných nemocí, invalidního důchodu a úrazu.

Autoři:Nejčtenější

Jak ukončit zaměstnání. Stáhněte si vzor výpovědi

Ilustrační snímek

Výpověď z pracovního poměru je základním a nejrozšířenějším způsobem odchodu ze zaměstnání. A protože lidé mění práci...

Nový trend v práci Čechů. Konec dřiny, čtyři hodiny a domů

Ilustrační snímek

Práce na méně než osm hodin denně už není výsadou jen v kancelářích. Kvůli nedostatku lidí na trhu práce hledají firmy...Firmy musí navýšit a srovnat mzdy, jinak neobstojí, ukázal průzkum

Ilustrační snímek

Trh práce je na dně. Firmy, které ještě nezvýšily mzdy, tak budou muset rychle učinit a dorovnat je svým zaměstnancům...

Nežeň se, do důchodu času dost. Jak se vyhnout zklamání z nové práce

Ilustrační snímek

Nastupujete do prvního zaměstnání, těšíte se na kolegy, pracovní náplň a vhod přijdou i peníze pravidelně na účtu....

Nepřipravujeme děti na život, ony už jej žijí, tvrdí zakladatel školky Bambíno

Tomáš Trnka, zakladatel školky a jeslí Bambíno

Do vzdělávacího sektoru přišel ze zcela jiného oboru. Ještě nedávno Tomáš Trnka pracoval v developerské firmě. Prvotní...

Další z rubriky

Sedačku vrátit nemůžete z hygienických důvodů, tvrdil e-shop

Ilustrační snímek

Nákup v e-shopu má své výhody, nakupujeme z pohodlí domova, zboží je nám doručeno až domů a navíc můžeme od smlouvy bez...

Místo pobočky banka na kolečkách. Má německé řešení zelenou i u nás?

(Ilustrační snímek)

Pojízdná banka brázdí už tři roky německý venkov. Tamější spořitelna tak pečuje o zákazníky, často staré lidi, kteří...

Pozor na úvěrové firmy bez licence, od konce května platí nové podmínky

Ilustrační snímek

Na konci května se úvěrový trh změní. Zmizí z něj definitivně mnoho společností, které poskytovaly spotřebitelské úvěry...

Tři absurdně levné akcie

Tři absurdně levné akcie

Kurzy.cz Nadpis jsem si vypůjčil z investičních stránek Fool.com, za ním se skrýval článek o akciích General Motors, Cirrus Logi...

Najdete na iDNES.cz